UVK2AR47MDD
NichiconNichicon
UVK2AR47MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVK2AR47MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVK2AR47MDD.pdf2.UVK2AR47MDD.pdf
3600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVK2AR47MDD
Part Number UVK2AR47MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1160925 pcs Arkusz danych 1.UVK2AR47MDD.pdf2.UVK2AR47MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria UVK Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.079" (2.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 0.47µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UVK2C100MPD1TA
UVK2C100MPD1TA
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Na stanie: 633019 pcs
Pobieranie: UVK2C100MPD1TA.pdf
RFQ
UVK2C101MHD
UVK2C101MHD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Na stanie: 92288 pcs
Pobieranie: UVK2C101MHD.pdf
RFQ
UVK2AR47MDD1TD
UVK2AR47MDD1TD
Opis: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Pobieranie: UVK2AR47MDD1TD.pdf
UVK2AR33MDD1TD
UVK2AR33MDD1TD
Opis: CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Pobieranie: UVK2AR33MDD1TD.pdf
UVK2AR47MDD1TA
UVK2AR47MDD1TA