UVK2A101MPD
NichiconNichicon
UVK2A101MPD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVK2A101MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVK2A101MPD.pdf2.UVK2A101MPD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVK2A101MPD
Part Number UVK2A101MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 338607 pcs Arkusz danych 1.UVK2A101MPD.pdf2.UVK2A101MPD.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UVK Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 510mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 100µF