UVK1J331MPD
NichiconNichicon
UVK1J331MPD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UVK1J331MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: 1.UVK1J331MPD.pdf2.UVK1J331MPD.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UVK1J331MPD
Part Number UVK1J331MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 258685 pcs Arkusz danych 1.UVK1J331MPD.pdf2.UVK1J331MPD.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UVK Ripple Current @ Low Frequency 710mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.065A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 330µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UVK1J331MPD1TD
UVK1J331MPD1TD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL