UUD1V331MNR1GS
NichiconNichicon
UUD1V331MNR1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UUD1V331MNR1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Arkusze danych: 1.UUD1V331MNR1GS.pdf2.UUD1V331MNR1GS.pdf3.UUD1V331MNR1GS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UUD1V331MNR1GS
Part Number UUD1V331MNR1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5653 pcs Arkusz danych 1.UUD1V331MNR1GS.pdf2.UUD1V331MNR1GS.pdf3.UUD1V331MNR1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UUD Ripple Current @ Low Frequency 335mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedancja 90 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF