USV1H220MFD
NichiconNichicon
USV1H220MFD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: USV1H220MFD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.USV1H220MFD.pdf2.USV1H220MFD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje USV1H220MFD
Part Number USV1H220MFD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 461798 pcs Arkusz danych 1.USV1H220MFD.pdf2.USV1H220MFD.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria USV Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 97.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-16030
USV1H220MFD-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
USV1H2R2MFD1TE
USV1H2R2MFD1TE
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Na stanie: 530309 pcs
Pobieranie: USV1H2R2MFD1TE.pdf
RFQ
USV1H100MFD1TE
USV1H100MFD1TE
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Na stanie: 466639 pcs
Pobieranie: USV1H100MFD1TE.pdf
RFQ
USV1H220MFD1TE
USV1H220MFD1TE
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE
Pobieranie: USV1H220MFD1TE.pdf
USV1H220MFD1TA
USV1H220MFD1TA