USV0J220MFD1TP
NichiconNichicon
USV0J220MFD1TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: USV0J220MFD1TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.USV0J220MFD1TP.pdf2.USV0J220MFD1TP.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje USV0J220MFD1TP
Part Number USV0J220MFD1TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 486756 pcs Arkusz danych 1.USV0J220MFD1TP.pdf2.USV0J220MFD1TP.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria USV Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.059" (1.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
USV0J221MFD1TE
USV0J221MFD1TE
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
Na stanie: 426522 pcs
Pobieranie: USV0J221MFD1TE.pdf
RFQ
USV0J221MFD
USV0J221MFD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Na stanie: 497874 pcs
Pobieranie: USV0J221MFD.pdf
RFQ
USV0J220MFD
USV0J220MFD
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL