UST1V330MDD
NichiconNichicon
UST1V330MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UST1V330MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.UST1V330MDD.pdf2.UST1V330MDD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UST1V330MDD
Part Number UST1V330MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 754764 pcs Arkusz danych 1.UST1V330MDD.pdf2.UST1V330MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UST Ripple Current @ Low Frequency 72mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 108mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-6057
UST1V330MDD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UST1V4R7MDD1TP
UST1V4R7MDD1TP
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Na stanie: 1255154 pcs
Pobieranie: UST1V4R7MDD1TP.pdf
RFQ
UST1V220MDD
UST1V220MDD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Na stanie: 1085572 pcs
Pobieranie: UST1V220MDD.pdf
RFQ
UST1V330MDD1TA
UST1V330MDD1TA
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL