UST1HR22MDD
NichiconNichicon
UST1HR22MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UST1HR22MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.UST1HR22MDD.pdf2.UST1HR22MDD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UST1HR22MDD
Part Number UST1HR22MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1423916 pcs Arkusz danych 1.UST1HR22MDD.pdf2.UST1HR22MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria UST Ripple Current @ Low Frequency 2.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-6052
UST1HR22MDD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.059" (1.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 0.22µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UST1HR33MDD1TP
UST1HR33MDD1TP
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Na stanie: 1265341 pcs
Pobieranie: UST1HR33MDD1TP.pdf
RFQ
UST1H4R7MDD1TP
UST1H4R7MDD1TP
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Na stanie: 1120252 pcs
Pobieranie: UST1H4R7MDD1TP.pdf
RFQ
UST1HR22MDD1TP
UST1HR22MDD1TP
Opis: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Pobieranie: UST1HR22MDD1TP.pdf
UST1H3R3MDD1TE
UST1H3R3MDD1TE
Opis: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Pobieranie: UST1H3R3MDD1TE.pdf
UST1HR22MDD1TE
UST1HR22MDD1TE