UST1A220MDD
NichiconNichicon
UST1A220MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UST1A220MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.UST1A220MDD.pdf2.UST1A220MDD.pdf
4200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UST1A220MDD
Part Number UST1A220MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1231641 pcs Arkusz danych 1.UST1A220MDD.pdf2.UST1A220MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria UST Ripple Current @ Low Frequency 38mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 57mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-6043
UST1A220MDD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.079" (2.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose