USR0G331MDD1TA
NichiconNichicon
USR0G331MDD1TA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: USR0G331MDD1TA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
Arkusze danych: 1.USR0G331MDD1TA.pdf2.USR0G331MDD1TA.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje USR0G331MDD1TA
Part Number USR0G331MDD1TA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 611921 pcs Arkusz danych 1.USR0G331MDD1TA.pdf2.USR0G331MDD1TA.pdf
Napięcie - znamionowe 4V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria USR Ripple Current @ Low Frequency 165mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 247.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 330µF