USH1E330MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: USH1E330MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: USH1E330MPD.pdf
900 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje USH1E330MPD
Part Number USH1E330MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 277201 pcs Arkusz danych USH1E330MPD.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria USH oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.827" (21.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C Pojemność 33µF