USF1A151MDD
NichiconNichicon
USF1A151MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: USF1A151MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.USF1A151MDD.pdf2.USF1A151MDD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje USF1A151MDD
Part Number USF1A151MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 540408 pcs Arkusz danych 1.USF1A151MDD.pdf2.USF1A151MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria USF Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-15976
USF1A151MDD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 500 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 150µF