USF0J470MDD
NichiconNichicon
USF0J470MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: USF0J470MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.USF0J470MDD.pdf2.USF0J470MDD.pdf
1600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje USF0J470MDD
Part Number USF0J470MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 431057 pcs Arkusz danych 1.USF0J470MDD.pdf2.USF0J470MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria USF Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 1.7 Ohms Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 47µF Aplikacje General Purpose