URZ1C470MDD
NichiconNichicon
URZ1C470MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: URZ1C470MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.URZ1C470MDD.pdf2.URZ1C470MDD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje URZ1C470MDD
Part Number URZ1C470MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 888736 pcs Arkusz danych 1.URZ1C470MDD.pdf2.URZ1C470MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria URZ Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-15930
URZ1C470MDD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.079" (2.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 47µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
URZ1C330MDD1TA
URZ1C330MDD1TA
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Na stanie: 855584 pcs
Pobieranie: URZ1C330MDD1TA.pdf
RFQ
URZ1C471MPD1TD
URZ1C471MPD1TD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Na stanie: 467717 pcs
Pobieranie: URZ1C471MPD1TD.pdf
RFQ
URZ1C470MDD1TA
URZ1C470MDD1TA
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL