UPZW6680MHD
NichiconNichicon
UPZW6680MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPZW6680MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPZW6680MHD.pdf2.UPZW6680MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPZW6680MHD
Part Number UPZW6680MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69625 pcs Arkusz danych 1.UPZW6680MHD.pdf2.UPZW6680MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UPZ Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 765mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-11292
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 68µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 68µF Aplikacje General Purpose