UPW2W220MHD
NichiconNichicon
UPW2W220MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPW2W220MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPW2W220MHD.pdf2.UPW2W220MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPW2W220MHD
Part Number UPW2W220MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 118595 pcs Arkusz danych 1.UPW2W220MHD.pdf2.UPW2W220MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UPW Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 184mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-2070
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose