UPW2V4R7MPH
NichiconNichicon
UPW2V4R7MPH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPW2V4R7MPH
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPW2V4R7MPH.pdf2.UPW2V4R7MPH.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UPW2V4R7MPH
Part Number UPW2V4R7MPH Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4596 pcs Arkusz danych 1.UPW2V4R7MPH.pdf2.UPW2V4R7MPH.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UPW Ripple Current @ Low Frequency 49mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 78.4mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4.7µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 4.7µF Aplikacje General Purpose