UPW2F330MHH
NichiconNichicon
UPW2F330MHH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPW2F330MHH
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPW2F330MHH.pdf2.UPW2F330MHH.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UPW2F330MHH
Part Number UPW2F330MHH Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4993 pcs Arkusz danych 1.UPW2F330MHH.pdf2.UPW2F330MHH.pdf
Napięcie - znamionowe 315V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria UPW Ripple Current @ Low Frequency 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 248mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 33µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje General Purpose