UPW2E2R2MPD1TD
NichiconNichicon
UPW2E2R2MPD1TD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPW2E2R2MPD1TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPW2E2R2MPD1TD.pdf2.UPW2E2R2MPD1TD.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPW2E2R2MPD1TD
Part Number UPW2E2R2MPD1TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 683244 pcs Arkusz danych 1.UPW2E2R2MPD1TD.pdf2.UPW2E2R2MPD1TD.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UPW Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46.4mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-11745-3
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 2.2µF Aplikacje General Purpose