UPW2D471MRD
NichiconNichicon
UPW2D471MRD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPW2D471MRD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPW2D471MRD.pdf2.UPW2D471MRD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPW2D471MRD
Part Number UPW2D471MRD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60262 pcs Arkusz danych 1.UPW2D471MRD.pdf2.UPW2D471MRD.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria UPW Ripple Current @ Low Frequency 1.31A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5065A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-2016
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose