UPW2C100MPD1TD
NichiconNichicon
UPW2C100MPD1TD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPW2C100MPD1TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPW2C100MPD1TD.pdf2.UPW2C100MPD1TD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPW2C100MPD1TD
Part Number UPW2C100MPD1TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 468827 pcs Arkusz danych 1.UPW2C100MPD1TD.pdf2.UPW2C100MPD1TD.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UPW Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 112mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-11888-3
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 10µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 10µF Aplikacje General Purpose