UPW2A470MPH6
NichiconNichicon
UPW2A470MPH6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPW2A470MPH6
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPW2A470MPH6.pdf2.UPW2A470MPH6.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UPW2A470MPH6
Part Number UPW2A470MPH6 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5079 pcs Arkusz danych 1.UPW2A470MPH6.pdf2.UPW2A470MPH6.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UPW Ripple Current @ Low Frequency 126mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 420mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedancja 370 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 47µF