UPW1C102MPH
NichiconNichicon
UPW1C102MPH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPW1C102MPH
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPW1C102MPH.pdf2.UPW1C102MPH.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UPW1C102MPH
Part Number UPW1C102MPH Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5404 pcs Arkusz danych 1.UPW1C102MPH.pdf2.UPW1C102MPH.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UPW Ripple Current @ Low Frequency 915mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.22A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedancja 52 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 1000µF