UPW0J680MDD
NichiconNichicon
UPW0J680MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPW0J680MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPW0J680MDD.pdf2.UPW0J680MDD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPW0J680MDD
Part Number UPW0J680MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1244206 pcs Arkusz danych 1.UPW0J680MDD.pdf2.UPW0J680MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria UPW Ripple Current @ Low Frequency 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-1694
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.059" (1.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.3 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 68µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 68µF
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UPW0J681MPD
UPW0J681MPD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
Na stanie: 604089 pcs
Pobieranie: UPW0J681MPD.pdf
RFQ
UPW0J681MPH
UPW0J681MPH
Producenci: Nichicon
Na stanie: 5468 pcs
Pobieranie: UPW0J681MPH.pdf
RFQ
UPW0J680MDD1TP
UPW0J680MDD1TP
Opis: CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL