UPW0J272MPH
NichiconNichicon
UPW0J272MPH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPW0J272MPH
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPW0J272MPH.pdf2.UPW0J272MPH.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje UPW0J272MPH
Part Number UPW0J272MPH Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4557 pcs Arkusz danych 1.UPW0J272MPH.pdf2.UPW0J272MPH.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UPW Ripple Current @ High Frequency 1.815A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedancja 35 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 2700µF Aplikacje General Purpose