UPT2D271MHD6
NichiconNichicon
UPT2D271MHD6 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPT2D271MHD6
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPT2D271MHD6.pdf2.UPT2D271MHD6.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPT2D271MHD6
Part Number UPT2D271MHD6 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62808 pcs Arkusz danych 1.UPT2D271MHD6.pdf2.UPT2D271MHD6.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria UPT Ripple Current @ Low Frequency 870mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.392A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-11166
UPT2D271MHD6-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 270µF Aplikacje General Purpose