UPS2VR47MPD1TD
NichiconNichicon
UPS2VR47MPD1TD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPS2VR47MPD1TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPS2VR47MPD1TD.pdf2.UPS2VR47MPD1TD.pdf3.UPS2VR47MPD1TD.pdf4.UPS2VR47MPD1TD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPS2VR47MPD1TD
Part Number UPS2VR47MPD1TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UPS Ripple Current @ Low Frequency 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.6mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-11550-1
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 0.47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 0.47µF Aplikacje General Purpose