UPS2F2R2MPD1TD
NichiconNichicon
UPS2F2R2MPD1TD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPS2F2R2MPD1TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPS2F2R2MPD1TD.pdf2.UPS2F2R2MPD1TD.pdf3.UPS2F2R2MPD1TD.pdf4.UPS2F2R2MPD1TD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPS2F2R2MPD1TD
Part Number UPS2F2R2MPD1TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 315V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UPS Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 44.8mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-5406-3
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2.2µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 2.2µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UPS2F2R2MPD
UPS2F2R2MPD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL