UPS2E330MHD
NichiconNichicon
UPS2E330MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPS2E330MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPS2E330MHD.pdf2.UPS2E330MHD.pdf3.UPS2E330MHD.pdf4.UPS2E330MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPS2E330MHD
Part Number UPS2E330MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UPS Ripple Current @ Low Frequency 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 304mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-15869
UPS2E330MHD-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje General Purpose