UPS1A102MPD
NichiconNichicon
UPS1A102MPD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPS1A102MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPS1A102MPD.pdf2.UPS1A102MPD.pdf3.UPS1A102MPD.pdf4.UPS1A102MPD.pdf
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPS1A102MPD
Part Number UPS1A102MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Tolerancja 1000µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.197" (5.00mm)
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria UPS
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
tętnienia prądu Polar Polaryzacja Radial, Can
Pitch - Złącze 10V Package / Case -
Inne nazwy 493-15814-2
493-15814-2-ND
Q4300888U
UPS1A102MPD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Ilość Kondensatory 696mA @ 120Hz Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Numer części producenta UPS1A102MPD Żywotność @ Temp. -
Impedancja 140 mOhm Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm)
Rozszerzony opis 1000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Aplikacje 2000 Hrs @ 105°C
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UPS190E3/TR13
UPS190E3/TR13
Producenci: Microsemi
Opis: DIODE SCHOTTKY 1A 90V POWERMITE
Na stanie: 239693 pcs
Pobieranie:
RFQ
UPS1A102MPD1TD
UPS1A102MPD1TD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL