UPM2E3R3MPD
NichiconNichicon
UPM2E3R3MPD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPM2E3R3MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPM2E3R3MPD.pdf2.UPM2E3R3MPD.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPM2E3R3MPD
Part Number UPM2E3R3MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 208757 pcs Arkusz danych 1.UPM2E3R3MPD.pdf2.UPM2E3R3MPD.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria UPM Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 83.2mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 3.3µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 3.3µF