UPM2D2R2MPD1TD
NichiconNichicon
UPM2D2R2MPD1TD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPM2D2R2MPD1TD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPM2D2R2MPD1TD.pdf2.UPM2D2R2MPD1TD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPM2D2R2MPD1TD
Part Number UPM2D2R2MPD1TD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 220827 pcs Arkusz danych 1.UPM2D2R2MPD1TD.pdf2.UPM2D2R2MPD1TD.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UPM Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 48mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-5316-1
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2.2µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 2.2µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UPM2D2R2MPD
UPM2D2R2MPD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL