UPJ2D010MPD1TA
NichiconNichicon
UPJ2D010MPD1TA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPJ2D010MPD1TA
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPJ2D010MPD1TA.pdf2.UPJ2D010MPD1TA.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPJ2D010MPD1TA
Part Number UPJ2D010MPD1TA Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 372300 pcs Arkusz danych 1.UPJ2D010MPD1TA.pdf2.UPJ2D010MPD1TA.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UPJ Ripple Current @ Low Frequency 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.4mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 1µF