UPJ1V102MHD
NichiconNichicon
UPJ1V102MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPJ1V102MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPJ1V102MHD.pdf2.UPJ1V102MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPJ1V102MHD
Part Number UPJ1V102MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 178472 pcs Arkusz danych 1.UPJ1V102MHD.pdf2.UPJ1V102MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.71A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.98A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-11098
UPJ1V102MHD-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 35 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 1000µF