UPH2G820MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPH2G820MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.UPH2G820MHD.pdf2.UPH2G820MHD.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UPH2G820MHD
Part Number UPH2G820MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 50065 pcs Arkusz danych 1.UPH2G820MHD.pdf2.UPH2G820MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria UPH Ripple Current @ Low Frequency 620mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 930mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 82µF