UPB2G680MHD
NichiconNichicon
UPB2G680MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPB2G680MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: UPB2G680MHD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UPB2G680MHD
Part Number UPB2G680MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5329 pcs Arkusz danych UPB2G680MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria UPB Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-5501
UPB2G680MHD-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 68µF