UPB2G101MHD
NichiconNichicon
UPB2G101MHD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPB2G101MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: UPB2G101MHD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UPB2G101MHD
Part Number UPB2G101MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4528 pcs Arkusz danych UPB2G101MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria UPB Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose