UPB2C821MRD
NichiconNichicon
UPB2C821MRD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UPB2C821MRD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 820UF 20% 160V RADIAL
Arkusze danych: UPB2C821MRD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje UPB2C821MRD
Part Number UPB2C821MRD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 160V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3982 pcs Arkusz danych UPB2C821MRD.pdf
Napięcie - znamionowe 160V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria UPB Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-5483
UPB2C821MRD-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.492" (12.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 820µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 820µF