UMW0G331MDD1TP
NichiconNichicon
UMW0G331MDD1TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UMW0G331MDD1TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
Arkusze danych: 1.UMW0G331MDD1TP.pdf2.UMW0G331MDD1TP.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UMW0G331MDD1TP
Part Number UMW0G331MDD1TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 747206 pcs Arkusz danych 1.UMW0G331MDD1TP.pdf2.UMW0G331MDD1TP.pdf
Napięcie - znamionowe 4V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria UMW Ripple Current @ Low Frequency 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 217.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-10340-2
493-10340-2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 330µF Aplikacje Audio
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UMW0G331MDD
UMW0G331MDD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL