UMV1H2R2MFD1TP
NichiconNichicon
UMV1H2R2MFD1TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UMV1H2R2MFD1TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.UMV1H2R2MFD1TP.pdf2.UMV1H2R2MFD1TP.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UMV1H2R2MFD1TP
Part Number UMV1H2R2MFD1TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 949585 pcs Arkusz danych 1.UMV1H2R2MFD1TP.pdf2.UMV1H2R2MFD1TP.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria UMV Ripple Current @ Low Frequency 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-10332-2
493-10332-2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.059" (1.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 2.2µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UMV1H2R2MFD
UMV1H2R2MFD
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL