UMV1C220MFD
NichiconNichicon
UMV1C220MFD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UMV1C220MFD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: 1.UMV1C220MFD.pdf2.UMV1C220MFD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UMV1C220MFD
Part Number UMV1C220MFD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 475741 pcs Arkusz danych 1.UMV1C220MFD.pdf2.UMV1C220MFD.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria UMV Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 45mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-15570
UMV1C220MFD-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.079" (2.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
UMV1A470MFD1TE
UMV1A470MFD1TE
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Na stanie: 358142 pcs
Pobieranie: UMV1A470MFD1TE.pdf
RFQ
UMV1C220MFD1TP
UMV1C220MFD1TP
Producenci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL