UMT1H010MCD2TP
NichiconNichicon
UMT1H010MCD2TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UMT1H010MCD2TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.UMT1H010MCD2TP.pdf2.UMT1H010MCD2TP.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UMT1H010MCD2TP
Part Number UMT1H010MCD2TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1519638 pcs Arkusz danych 1.UMT1H010MCD2TP.pdf2.UMT1H010MCD2TP.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia (3.00mm)
Seria UMT Ripple Current @ Low Frequency 5.9mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.85mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-10285-2
493-10285-2-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.039" (1.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1µF Aplikacje General Purpose