UMR1V3R3MCD2TP
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UMR1V3R3MCD2TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 35V THRU HOLE
Arkusze danych: 1.UMR1V3R3MCD2TP.pdf2.UMR1V3R3MCD2TP.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UMR1V3R3MCD2TP
Part Number UMR1V3R3MCD2TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 35V THRU HOLE Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 667893 pcs Arkusz danych 1.UMR1V3R3MCD2TP.pdf2.UMR1V3R3MCD2TP.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria UMR Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.059" (1.50mm) Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3.3µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 3.3µF Aplikacje General Purpose