UMP1V100MDD1TP
NichiconNichicon
UMP1V100MDD1TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UMP1V100MDD1TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.UMP1V100MDD1TP.pdf2.UMP1V100MDD1TP.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UMP1V100MDD1TP
Part Number UMP1V100MDD1TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 697052 pcs Arkusz danych 1.UMP1V100MDD1TP.pdf2.UMP1V100MDD1TP.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria UMP Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Bi-Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-10260-2
493-10260-2-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 10µF Aplikacje General Purpose