UMP1HR22MDD1TP
NichiconNichicon
UMP1HR22MDD1TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UMP1HR22MDD1TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.UMP1HR22MDD1TP.pdf2.UMP1HR22MDD1TP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UMP1HR22MDD1TP
Part Number UMP1HR22MDD1TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 469949 pcs Arkusz danych 1.UMP1HR22MDD1TP.pdf2.UMP1HR22MDD1TP.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria UMP Ripple Current @ Low Frequency 2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Bi-Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-10257-1
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.059" (1.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 0.22µF Aplikacje General Purpose