UML1H2R2MDD
NichiconNichicon
UML1H2R2MDD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UML1H2R2MDD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: UML1H2R2MDD.pdf
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UML1H2R2MDD
Part Number UML1H2R2MDD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 412733 pcs Arkusz danych UML1H2R2MDD.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria ML Ripple Current @ Low Frequency 8.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.059" (1.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Pojemność 2.2µF