UMA1H010MCD2TP
NichiconNichicon
UMA1H010MCD2TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: UMA1H010MCD2TP
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: 1.UMA1H010MCD2TP.pdf2.UMA1H010MCD2TP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje UMA1H010MCD2TP
Part Number UMA1H010MCD2TP Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1130455 pcs Arkusz danych 1.UMA1H010MCD2TP.pdf2.UMA1H010MCD2TP.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia (3.00mm)
Seria UMA Ripple Current @ Low Frequency 8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-10419-1
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.039" (1.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1µF Aplikacje General Purpose