ULT2W7R5MNL1GS
NichiconNichicon
ULT2W7R5MNL1GS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ULT2W7R5MNL1GS
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 7.5UF 20% 450V SMD
Arkusze danych: 1.ULT2W7R5MNL1GS.pdf2.ULT2W7R5MNL1GS.pdf3.ULT2W7R5MNL1GS.pdf
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ULT2W7R5MNL1GS
Part Number ULT2W7R5MNL1GS Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 7.5UF 20% 450V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 155959 pcs Arkusz danych 1.ULT2W7R5MNL1GS.pdf2.ULT2W7R5MNL1GS.pdf3.ULT2W7R5MNL1GS.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria ULT Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy 493-6731-2 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 7.5µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C Pojemność 7.5µF