ULD2W680MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ULD2W680MHD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: 1.ULD2W680MHD.pdf2.ULD2W680MHD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ULD2W680MHD
Part Number ULD2W680MHD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 55411 pcs Arkusz danych 1.ULD2W680MHD.pdf2.ULD2W680MHD.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria ULD Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 936mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-17650
ULD2W680MHD-ND
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
Pojemność 68µF Aplikacje General Purpose