ULD2G3R9MPD
NichiconNichicon
ULD2G3R9MPD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ULD2G3R9MPD
Producent / marka: Nichicon
Opis produktu CAP ALUM 3.9UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: 1.ULD2G3R9MPD.pdf2.ULD2G3R9MPD.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ULD2G3R9MPD
Part Number ULD2G3R9MPD Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 3.9UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 258149 pcs Arkusz danych 1.ULD2G3R9MPD.pdf2.ULD2G3R9MPD.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria ULD Ripple Current @ Low Frequency 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 104mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 493-16915
ULD2G3R9MPD-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 27 Weeks
Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3.9µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3.9µF Aplikacje General Purpose